Топ
-46%

Чорне чоловіче портмоне з натуральної шкіри з відділенням під автодокументи на кнопці універсальне
2 580 ₴
1 390 ₴
- В наявності
- Код: MC-2090H-1
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чорне чоловіче портмоне з натуральної шкіри з відділенням під автодокументи на кнопці універсальне

Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра
- Колір: чорний
- Розміри (ШхВхГ, см): 10х14х3

Структура:
- (3) три відділення для купюр (одне на блискавці);
- (1) один знімний блок для автодокументів;
- (1) одне відділення під паспорт;
- (2) дві прилеглі кишені;
- (8) вісім секцій під карти;
- (1) одна монетниця.

Опис:
Чоловіче портмоне у вигляді книжечки виконане у класичному стилі.
У ньому є не лише 3 відділення для купюр, а й об'ємний блок для документів, де можна розмістити права водія і техпаспорт на автомобіль.
Прилеглі кишені можна використовувати для зберігання грошей на "чорний день".
У шкіряному гаманці також є місце для восьми банківських карток та відділення для паспорта. Монети зручно носити у кишені на кнопці.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Гаманець |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 14 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 390 ₴









