Топ
-50%

Класичне чоловіче портмоне з натуральної шкіри чорне на кнопці стильне компактне кишенькове
1 780 ₴
890 ₴
- В наявності
- Код: ST102
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Класичне чоловіче портмоне з натуральної шкіри чорне на кнопці стильне компактне кишенькове

Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра
- Колір: чорний
- Розміри (ШхВхГ, см): 11,5 х9,5х2,5

Структура:
- (3) три секції для купюр (одна на блискавці);
- (4) чотири прозорих віконця;
- (3) три секції для карток;
- (1) одна прилегла кишеня;
- (1) одна монетниця на кнопці.

Опис:
Шкіряний гаманець відповідного дизайну легко поміститься в кишеню піджака, куртки чи пальта. Чоловікам сподобається тримати купюри та монети в одному місці.
У виробі є 3 відділення для великих банкнот, одне з них на блискавці.
Для монет є кишеня на кнопці.
У секціях чоловічого гаманця зручно носити карти для безготівкового розрахунку.
Прозорі віконця підійдуть для візиток, фото та прав.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 4 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 9.5 мм |
| Ширина | 11.5 мм |
| Товщина | 2.5 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 890 ₴









