Топ
-55%

Шкіряна чоловіча сумка-портфель для документів і ноутбука чорна ділова стильна формат А4
4 179 ₴
1 889 ₴
- В наявності
- Код: MK39848
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкіряна чоловіча сумка-портфель для документів і ноутбука чорна ділова стильна формат А4

Характеристики
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Туреччина;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ): 39 x 28 x 8.

Структура:
(1) одне основне відділення на блискавці
(2) дві кишені на лицьовій стороні
(1) одне відділення на блискавці на тильній стороні
(1) одне відділення для ноутбука
(1) один потайна кишеня на блискавці

Опис:
Функціональна офісна сумка пошита з натуральної шкіри. При виготовленні цієї чоловічої сумки була використана якісна фурнітура. Ця офісна сумка має досить багато кишень, які роблять її досить функціональним і практичним. В основному відділенні сумки розташовані внутрішні кишені, в тому числі спеціальний карман для гаджетів з діагоналлю до 16 дюймів. Так само, офісна сумка ще оснащена знімним регульованим ременем через плече.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Портфель |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Кількість відділень | 5 |
| Відділення | 1 основний |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 889 ₴









