Топ
-56%

Чоловіча сумка барсетка шкіряна чорна сумка через плече універсальна стильна
2 680 ₴
1 190 ₴
- В наявності
- Код: BON6165
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча сумка барсетка шкіряна чорна сумка через плече універсальна стильна

Характеристики:
- Матеріал: Натуральна шкіра
- Колір: Чорний
- Виробник: Туреччина
- Розміри: (ШхВхГ) 19 х 22 х 5

Структрура:
- (2) Два вмісткі відділення на блискаці
- (2) На лицевій стороні дві кишені на блискавці
- (1) На тильній стороні кишенька на блискавці
- (1) В середені прихована кишеня

Опис:
На цій сторінці представлена сумка середнього розміру. Має достатню кількість кишень та відділень для зручної організації особистих кишенькових речей та інших предметів. Ця сумка акуратно пошита із справжньої зернистої шкіри, стійкої до потертостей завдяки спеціальній обробці. Металева фурнітура не тільки є одним із найкращих варіантів для такого виробу, але й гармонійно поєднується із чорним кольором сумки.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних |
| Кількість відділень | 5 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 190 ₴









