Топ

Портативна колонка з Bluetooth переносна колонка для вулиці будинку потужна акустична бездротова акустична бездротова
407 ₴
- Немає в наявності
- Код: 515o1y51
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Портативна колонка з Bluetooth переносна колонка для вулиці будинку потужна акустична бездротова акустична бездротова
Колонка TG-337 Bluetooth версія це дуже крута портативна Bluetooth-колонка, яка дозволяє відтворювати музику до 3 годин Завдяки своєму розміру її зручно брати із собою
-
Дизайн системи гучномовців, дивовижна подвійна потужність, вбудована низькочастотна конструкція підсилювача (середній та низькочастотний потужніший) з найкращою якістю звуку;
-
Процес розширеного аудіо-декодування Bluetooth використовується для підтримки підключення двох мобільних телефонів одразу, планшетів, телевізорів та інших пристроїв Bluetooth; Діапазон Bluetooth перевищує 10 м;
-
Він підтримує функцію виклику Hands Free з вбудованим високочутливим мікрофоном, щоб телефонні розмови проходили чітко та якісно;
-
Повна підтримка MP3, декодування музики, що відтворюється з флешки та SD-карти;
-
Вбудований FM-радіомодуль, який може автоматично шукати та зберігати радіостанції, зберігаючи час та зусилля, які Ви могли б витратити на пошуки;
-
Підключіть колонку через AUX до комп’ютера та використовуйте функцію комп’ютерного динаміка;
-
Водонепроникний Bluetooth-динамік

Режим живлення: вбудована літієва батарея;
Функціонал: кнопки-перемикачі, потужний динамік, 
Характеристики:
-
Модель: TG-337 Bluetooth версія V5 3
-
Водонепроникний динамік;
-
Бездротовий діапазон передачі даних: 10 м;
-
Bluetooth-сумісна версія: 5,3
-
Ставлення продуктивності звуку до шуму: ≥ 90 дБ;
-
Ємність батареї: 1200 мАг;
-
Вбудована напруга: 3,7 В;
-
Відтворення нормальної гучності: при вимкненому підсвідку, приблизно 3 години (залежно від аудіоконтенту та гучності);
-
Специфікація динаміка: Ф 57 мм*1;
-
Потужність: 5w*1;
-
Частотна характеристика: 120 Гц-20 кГц;
-
Розмір: 111x111x87 мм;
-
Вага: 332G;
-
Напруга підзарядки: 5 В/500 мА;
-
Тривалість заряджання: близько 4 годин;
-
Матеріал корпусу: пластик

Комплектація:
-
Колонка x 1
-
Посібник x 1
-
Кабель для заряджання x 1
-
Аудіокабель x 1

-
УкрПошта
-
Точка видачі Rozetka
-
Нова пошта
-
Наложений платіж!
-
безпечна покупка (ПромОплата, Олх доставка)
-
Передплата на картку!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Сумарна потужність звуку | 3.7 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Чутливість | 90 дБ |
| Інтерфейси | USB |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Особливості | Підключення до ПК |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Синій |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 111 мм |
| Висота | 87 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 407 ₴







