Топ
-50%

Тактичний штурмовий військовий рюкзак із системою MOLLE чорний великий місткий 40 л
1 344 ₴
672 ₴
- В наявності
- Код: qt6f9r7o91
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тактичний штурмовий військовий рюкзак із системою MOLLE чорний великий місткий 40 л
Тактичний рюкзак Assault M-11 Oxford 600D відмінно підходить для військових, полювання, риболовлі, туристичних походів, скелелазіння, подорожей та спорту

Позитивні якості:
-
Водовідштовхувальний зовнішній матеріал;
-
Якісне пошиття та фурнітура;
-
Кріплення для спорядження типу “MOLLE”;
-
Регульовані бічні, нижні та передні лямки;
-
Поясний ремінь із швидкороз’ємним замком “фастекс”;
-
Чоловічий тактичний рюкзак на 40л M-11 – це зручний штурмовий рюкзак із системою molle, що є незамінним аксесуаром для активного відпочинку, військово-спортивних ігор, туристичних походів, включаючи гірські походи та скелелазіння

Рюкзак туристичний має містке основне відділення, безліч передніх кишень на блискавці Рибалкам також підходить тактичний рюкзак, ви зможете укомплектувати його додатковими елементами, використовуючи систему кріплення MOLLE Тактичний рюкзак дозволяє здійснювати багатокілометрові марш-кидки без зупинки

Характеристики:
-
Тип: Рюкзаки чоловічі / Рюкзак туристичний;
-
Колір: Чорний;
-
Пол: Унісекс;
-
Матеріал: Оксфорд 1000D;
-
Лямки: регульовані;
-
Особливості: Водовідштовхувальний матеріал, система Molle;
-
Розмір: 50x39x25 см;
-
Об’єм: 40 л;

Характеристики матеріалу Oxford 600D:
-
водонепроникність та водовідштовхувальні властивості;
-
зносостійкість;
-
брудостійкість;
-
термостійкість;
-
висока міцність;
-
підвищена стійкість до стирання ниток;
-
простість догляду





- Точка видачі Rozetka
- Нова пошта
- УкрПошта
- Передплата на картку!
- безпечна покупка (ПромОплата)
- Наложений платіж!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tactic |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 40 л |
| Особливості | Система підвіски Molle |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Оксфорд |
| За типом конструкції | М'який |
| Кількість лямок | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 25 см |
| Ширина | 34 см |
| Висота | 50 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Об'єм | 40 л |
| Довжина: | 40 см |
| Товар | Рюкзак Тактичний на 40 л штурмовий туристичний із системою MOLLE JG-445 Чорний великий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 672 ₴









