Топ
-50%

Аромадифузор зволожувач повітря нічник дитячий ультразвуковий розпилювач води антигравітаційна технологія
1 250 ₴
625 ₴
- В наявності
- Код: 9n42j98
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Аромадифузор зволожувач повітря нічник дитячий ультразвуковий розпилювач води антигравітаційна технологія

Антигравітаційний зволожувач з краплями води 2в1: зволожувач з прохолодним туманом, очищувач повітря та нічник в одному, він може покращити якість повітря, тривалий прохолодний туман може допомогти зволожити вашу шкіру та сухе повітря у вашій спальні

Антигравітаційний дизайн: наш зволожувач повітря використовує антигравітаційну технологію, тому ви можете бачити, як краплі повільно піднімаються вгору, коли він працює, що робить ваше життя цікавішим Зволожувач з тривалим терміном служби

Цей зволожувач повітря має великий резервуар для води ємністю 450 мл, що дозволяє використовувати його протягом 4 годин безперервно, не потрібно часто додавати воду

Особливості:
-
Широке застосування: Цей зволожувач туману може підтримувати хороший рівень вологості для вашого будинку, кабінету, спальні, вітальні, дитячої та інших приміщень середнього розміру
-
Простота у використанні: просто увімкніть єдину кнопку на резервуарі для води зволожувача та налийте воду, а потім обережно поверніть її, щоб переконатися, що резервуар сплющений та зафіксований у правильному положенні

Характеристики:
-
Тип: Зволожувач;
-
Тип зволожувача: Ультазвуковий
-
Реком площа обслуговування: 20 кв
-
Об’єм резервуару: 450 мл
-
Матеріал: Пластик;
-
Продуктивність: 100-150 мл/год;
-
Живлення: USB;
-
Розміри: 13 см x 23 см;
-
Вага: 600 р

Комплектація:
-
Зволожувач повітря Baseus Elephant DHXX Білий
-
Кабель Micro Usb
-
Упаковка

- УкрПошта
- Нова пошта
- Точка видачі Rozetka
- Наложений платіж!
- Передплата на картку!
- безпечна покупка (ПромОплата)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Очищувач/зволожувач |
| Тип зволожувача | Ультразвуковий |
| Рекомендований об'єм приміщення | 20 куб. м |
| Тип управління | Електронне |
| Об'єм резервуара для води | 0.45 л |
| Застосування приладу | Для будинку, квартири, Для дитячої кімнати, Для офісів та інших комерційних об'єктів |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри приладу | |
| Висота | 230 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Вага | 0.6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 625 ₴









