Топ

Ультразвуковий відлякувач собак кишеньковий портативний потужний світлодіодний ліхтарик
586 ₴
- Немає в наявності
- Код: 76553temw
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ультразвуковий відлякувач собак кишеньковий портативний потужний світлодіодний ліхтарик
Ультразвуковий відлякувач собак ZF-851 захистить вас від небезпечних собак, які можуть загрожувати вам, коли ви йдете, біжіть або пересуваєтеся на велосипеді – у цьому випадку тримайте відлякувач собак при собі напоготові

Для впливу на собаку направте пристрій на нього і натисніть кнопку на кілька секунд Ультразвук, який люди не можуть чути, зупинить собаку і не дасть їй наблизитися до вас Собака не втече, але наближатися до вас не буде
Якщо потрібно, натисніть кнопку більш тривалий час Робоча відстань від 1,5 до 6 метрів
Не рекомендується використовувати пристрій на відстані менше 0 5 м від вух людей та тварин

Ультразвуковий відлякувач собак ZF-851 можна використовувати також для зупинки гавкання вашого власного собаки та для його тренування Пристрій має 3 режими роботи:
Світлодіодний ліхтарик із двома світлодіодами
-
Режим тренування ультразвуком із включенням ліхтарика
-
Режим відлякування ультразвуком із включенням ліхтарика та лазерного покажчика

Характеристики
-
Живлення: необхідно встановити батарейку на 9 В, типу крона
-
Кількість випромінювачів: 2
-
Діапазон частот: 20-25 кГц
-
Звуковий тиск:130 дБ
-
Корпус: пластик
-
Колір: чорний
-
Дальність дії: 10м

Комплектація
-
відлякувач
-
Крона
-
Упаковка





- УкрПошта
- Точка видачі Rozetka
- Нова пошта
- Наложений платіж!
- Передплата на картку!
- безпечна покупка (ПромОплата)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Дальність дії | 10 м |
| Частота випромінюваного ультразвуку | 25 кГц |
| Наявність стробоскопа | Ні |
| Потужність динаміка | 130 дБ |
| Колір | Чорний |
| Наявність ліхтарика | Так |
| Загальні | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Напруга | 9 В |
| Контроль розряду | Ні |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 586 ₴









