
Тепловентилятор для дому Domotec MS-5901 2000 Вт, Обігрівач електричний, YL-531 Переносний обігрівач
914 ₴
- Немає в наявності
- Код: vn2u2n833
Тепловентилятор для дому Domotec MS-5901 2000 Вт, Обігрівач електричний, YL-531 Переносний обігрівач
Тепловентилятор дуйка Domotec MS 5901 відрізняється високою швидкістю обігріву приміщення Буквально 10 хвилин – і ви насолоджуєтеся теплом та комфортом; Потужність приладу складає 2000 Вт, тому можна обігріти велике приміщення до 20 квадратних метрів
Відображається індикатор роботи, який підкаже про підключення до мережі Три режими швидкості дозволяють обігріти кімнату настільки швидко, наскільки це потрібно Поворотні механічні перемикачі також допоможуть вибрати режим роботи: обігрів або вентиляція Спіральний тип нагріву має більшу температуру та швидкість обігріву, ніж аналогічні моделі
Завдяки компактним розмірам вентилятора та зручною ручкою для перенесення можна помістити прилад як на підлозі, так і на предметах меблів
Характеристики:
- Потужність: 2000 Вт (2,0 кВт);
- Напруга: 220 В;
- Частота: 50 Гц;
- Сила струму: 9 А;
- Рекомендована площа обігріву: 22 кв м ;
- 3 режими роботи: просто вентилятор (без нагріву), обігрів потужністю 1000 Вт і 2000 Вт;
- Висока продуктивність тепла;
- Наявність регульованого термостата;
- Захист від перегріву;
- Світлова індикація роботи;
- Корпус виготовлений із теплостійкого пластику;
- Спіральний нагрівальний елемент;
- Сучасний дизайн
Комплектація:
- Дуйка





Умови доставки
- Точка видачі Rozetka
- УкрПошта
- Нова пошта
Умови оплати
- Оплата на розрахунковий рахунок!
- Наложений платіж!
- Передплата на картку!
- безпечна покупка (ПромОплата, Олх доставка)
- Всі види доставки та оплати!
- Величезний вибір товарів імпортованих напряму з Китаю!
- Замовлення до 17:00 відправляються в цей же день!
- Багато задоволених клієнтів!
- Продаж товару точно по кольору! Ви отримуєте товар, який на фото!
- Свої фото і відео товарів!
- Актуальна наявність товару
- Смс інформування про відправку вашого замовлення! Ви отримаєте СМС з ТТН вашого замовлення!

Ви натискаєте купити або дзвоніть по телефону та залишаєте заявку.



Отримання товару
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Виробник | Domotec |
| Стан | Новий |
| Тип нагрівального елементу | Відкритий спіральний нагрівач |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.82 г |
| Висота | 270 мм |
| Рекомендована площа приміщення | 22 кв.м |
| Товар | Тепловентилятор Domotec MS-5901 2000 Вт, Тепловентилятори потужністю 2 кВт, Міні YL-531 нагрівач повітря |
| Ширина | 225 мм |
- Ціна: 914 ₴









