Топ
-50%

Машинка для стрижки чоловіча бритва тример для чоловіків машинка для дому акумулятор
1 108 ₴
554 ₴
- В наявності
- Код: s7h6r6ro54
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Машинка для стрижки чоловіча бритва тример для чоловіків машинка для дому акумулятор
Машинка для стрижки волосся VGR-082 є незамінним інструментом у роботі майстрів моделювання стрижок Вона призначена для професійного використання в перукарнях, салонах краси, барбершопах та дозволена до застосування в домашніх умовах Машинка для стрижки волосся

VGR-082 відрізняється міцним корпусом, стійким до впливу вібрації, низьким рівнем шуму, стильним дизайном, плавним ходом гострих лез, зручністю та тривалим терміном експлуатації

Характеристики:
-
Модель: V-082
-
Потужність: 5 Вт
-
Напруга: 110-240 В
-
Ємність акумулятора: 1000 мА
-
Час заряджання: близько 2,5 годин
-
Час роботи: 300 хвилин
-
Вага нетто (з упаковкою): 0,32 кг
-
Розміри: 21 х 9 х 4,7 см
-
Матеріал: лезо з нержавіючої сталі

Особливості:
-
T-подібна ріжуча головка з гострим кутом зі сплаву, безпечна та швидка обрізка
-
Змінна гребінець для позиціонування, довжина контролю
-
Низький рівень шуму та висока потужність
-
Універсальна напруга
-
Підходить для салонів та особистої стрижки

Комплектація:
-
Машинка для Стрижки Волосся VGR V-082
-
Щітка, що чистить – 1 шт
-
Адаптер для заряджання USB-1 шт
-
Насадки – 1, 2, 3 мм
-
Упаковка-коробка





Умови доставки
- Точка видачі Rozetka
- Нова пошта
- УкрПошта
Умови оплати
- Наложений платіж!
- безпечна покупка (ПромОплата, Олх доставка)
- Оплата на розрахунковий рахунок!
- Передплата на картку!
У НАС КУПУВАТИ ВИГІДНО:
- Багато задоволених клієнтів!
- Продаж товару точно по кольору! Ви отримуєте товар, який на фото!
- Смс інформування про відправку вашого замовлення! Ви отримаєте СМС з ТТН вашого замовлення!
- Актуальна наявність товару
- Замовлення до 17:00 відправляються в цей же день!
- Свої фото і відео товарів!
- Величезний вибір товарів імпортованих напряму з Китаю!
- Всі види доставки та оплати!
Як ми працюємо

Оформлення замовлення
Ви натискаєте купити або дзвоніть по телефону та залишаєте заявку.

Підтвердження замовлення
Менеджер звязується з Вами для уточнення способу оплати та доставки.
Доставка
Ми швидко надсилаємо Вашу посилку.
Отримання товару
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тример для окантовки | Так |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Кількість насадок | 3 |
| Максимальна довжина підстригання | 3 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Максимальна довжина стриження | 3 мм |
| Мінімальна довжина стриження | 1 мм |
| Товар | Машинка для стриження чоловіча VGR V-082, Бритва тример для чоловіків, Машинка для стриження WJ-993 для дому |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 554 ₴









