-50%

Плита електрична Suntera DP-1915, потужна настільна електроплита, побутова плита. TG-435 Колір: білий
1 318 ₴
659 ₴
- В наявності
- Код: o74xk6e3q3
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плита електрична Suntera DP-1915, потужна настільна електроплита, побутова плита. TG-435 Колір: білий
- Тип Електрична
- Кількість конфорок 2
- Потужність плити, кВт 2
- Тип керування Поворотні перемикачі
- Додаткові характеристики Для дому
- Країна-виробник товару Китай





Умови доставки
- УкрПошта
- Точка видачі Rozetka
- Нова пошта
Умови оплати
- Наложений платіж!
- безпечна покупка (ПромОплата, Олх доставка)
- Передплата на картку!
- Оплата на розрахунковий рахунок!
У НАС КУПУВАТИ ВИГІДНО:
- Багато задоволених клієнтів!
- Продаж товару точно по кольору! Ви отримуєте товар, який на фото!
- Актуальна наявність товару
- Свої фото і відео товарів!
- Всі види доставки та оплати!
- Замовлення до 17:00 відправляються в цей же день!
- Величезний вибір товарів імпортованих напряму з Китаю!
- Смс інформування про відправку вашого замовлення! Ви отримаєте СМС з ТТН вашого замовлення!
Як ми працюємо

Оформлення замовлення
Ви натискаєте купити або дзвоніть по телефону та залишаєте заявку.

Підтвердження замовлення
Менеджер звязується з Вами для уточнення способу оплати та доставки.

Доставка
Ми швидко надсилаємо Вашу посилку.

Отримання товару
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Виробник | Suntera |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Товар | Плита електрична Suntera DP-1915, потужна настільна електроплита, плита побутова. TG-435 Колір: білий |
| Ширина | 215 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 659 ₴









