Топ

Праска парова для одягу очищувач відпарювач керамічна підошва регулятор подачі пари 2800 W
659 ₴
- Немає в наявності
- Код: ws26515-1
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Праска парова для одягу очищувач відпарювач керамічна підошва регулятор подачі пари 2800 W
Праска це не замінна і дуже необхідна та річ у будинку, яку доводиться використовувати досить часто, тому, купуючи її, важливо вибрати зручний і відповідний усім сучасним вимогам Насамперед, зверніть увагу на вагу та дизайн Праска Domotec MS 2201 – надійний та потрібний помічник для кожної господині Використовується якісна та надійна електроніка, корпус виконаний із міцного зносостійкого пластику Керамічна підошва стійка до подряпин, добре ковзає та зручна у використанні Праска MS-2201 – має регулятор подачі пари Завдяки продуманій конструкції підошви пара розподіляється по ній рівномірно, тому для зволоження тканини потрібно менше рухів

Характеристики:
-
Виробник: Domotec
-
Модель: MS 2201
-
Тип: праска
-
Потужність: 2800 W
-
Керамічна підошва
-
Режим сухого прасування
-
Механічна регулювання потужності подачі пари та температурного режиму
-
Режим розпилення води
-
Функція самоочищення
-
Світлова індикація роботи
-
Прозорий резервуар для води
-
Паровий удар
-
Обертання шнура 360 градусів
-
Матеріал корпусу: пластик
-
Живлення: 220-240V 50/60Hz
-
Вага: 1,1 кг
-
Розмір: 29 x 12 x 14 см

Комплектація:
-
Праска
-
Мірна склянка
-
Інструкція
-
Коробка





- Точка видачі Rozetka
- УкрПошта
- Нова пошта
- безпечна покупка (ПромОплата)
- Наложений платіж!
- Передплата на картку!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Споживана потужність | 2800 Вт |
| Регулювання сили пара | Так |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 29 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Глибина | 12 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Побутовий |
| Колір | Червоний |
| Матеріал підошви праски | кераміка |
| Регулювання подавання пари | Да |
| Функція автовимкнення | Да |
| Постійне подавання пари | Да |
| Товар | Парові УТЮГИ відпарювачі Domotec MS-2201, Парова праска для одягу, ON-583 гарні праски |
Інформація для замовлення
- Ціна: 659 ₴









