Топ

Парова праска для одягу відпарювач очищувач керамічна підошва регулятор подачі пари 2800 W
624 ₴
- Немає в наявності
- Код: ws26515
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Парова праска для одягу відпарювач очищувач керамічна підошва регулятор подачі пари 2800W
Праска це не замінна і дуже необхідна та річ у домі, яку доводиться використовувати досить часто, тому, купуючи її, важливо вибрати зручну та таку, що відповідає всім сучасним вимогам Насамперед зверніть увагу на вагу та дизайн Праска Domotec MS 2201 - надійний та потрібний помічник для кожної господині
Використовується якісна й надійна електроніка, корпус виготовлений із міцного зносостійкого пластику
Керамічна підошва стійка до подряпин, добре ковзає та зручна у використанні
Праска MS-2201 - має регулятор подавання пари
Завдяки продуманому підошві, що продумана

Характеристики:
Виробник: Domotec
Модель: MS 2201
Тип: праска
Потужність: 2800 W
Керамічна підошва
Режим сухого прасування
Механічне регулювання потужності подачіпари та температурного режиму
Режим розпилення води
Функція самоочищення
Світлова індикація роботи
Прозорий резервуар для води
Паровий удар
Обертання шнура 360 градусів
Матеріал корпусу: пластик
Живлення: 220-240V 50/60Hz
Вага: 1,1 кг
Розмір: 29 x 12 x 14 см
Комплектація:
Праска
Мірний стакан
Інструкція
Коробка





- Нова пошта
- Точка видачи Rozetka
- Укрпочта
- Накладний платіж!
- Безпечна покупка (ПромОплата)
- Предоплата на карту!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Споживана потужність | 2800 Вт |
| Регулювання сили пара | Так |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість доливання води | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Колір корпусу | Фіолетовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 29 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Глибина | 12 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Побутовий |
| Колір | Фіолетовий |
| Матеріал підошви праски | кераміка |
| Регулювання подавання пари | Да |
| Функція автовимкнення | Да |
| Постійне подавання пари | Да |
| Товар | Парова праска для одягу Domotec MS 2201 2800W , Парова праска відпарювач , MO-630 Парова праска-очисник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 624 ₴










