Топ

Штатив тринога трипод 0.50-1.35м штатив стабілізатор для телефону штатив професійний
414 ₴
- Немає в наявності
- Код: rl795hn14
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Штатив тринога трипод 0.50-1.35м штатив стабілізатор для телефону штатив професійний
Виготовлений з алюмінієвого сплаву, завдяки чому стійкий, міцний та стабільний Трипод дозволяє в повному обсязі фотографувати різкі зображення без переміщення при довгих витримках Також ви зможете робити автопортрети, а також встановити камеру в будь-якому місці, не наражаючи фотообладнання на непотрібні механічні пошкодження

Трінога має три спеціальні рівні, які легко дозволяють точно встановити відповідний рівень і кут штатива, щоб процес зйомки був правильним по відношенню до рівня землі

3D головка дозволяє обертати камеру у трьох вимірах Для регулювання передбачено спеціальну ручку Завдяки спеціальним замкам штатив можна поставити за будь-яких умов, навіть на дуже невеликій площі
Висота регулюється за допомогою складної рукоятки Вбудований рівень бульбашки допоможе налаштувати камеру в потрібному положенні

Нековзні гумові накладки на ніжках можна обертати і при необхідності знімати для більш стійкого положення штатива
Характеристики:
-
Матеріал: алюмінієвий сплав;
-
Максимальна робоча висота: 1350 мм;
-
Стійки з гумовими нековзними наконечниками;
-
Складається з 3 секцій;
-
Мінімальна довжина: 50 мм;
-
Ширина смартфона: 5 5 – 8 5 см;
-
Довжина у складеному вигляді: 350 мм;
-
Максимальний діаметр трубки: 16 8 мм;
-
Максимальне навантаження: 2 5 кг
-
Тип голови: 3D поворотна головка;
-
Розмір майданчика: 40 мм x 52 мм;
-
Вага штатива: 420 г
-
Вбудований рівень;
-
Підходить для фотоапаратів, телефонів, екнш-камер
Комплектація:
-
штатив;
-
Тримач мобільного телефону





- Нова пошта
- Точка видачі Rozetka
- УкрПошта
- Передплата на картку!
- Наложений платіж!
- безпечна покупка (ПромОплата)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трипод |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Максимальна висота штатива | 1135 мм |
| Максимальне навантаження | 2 кг |
| Тип головки | 3D |
| Особливості | Дистанційне управління |
| Вага | 0.5 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Товар | Штатив для блогера TriPod 380A 0.50-1.35 м/ Штатив стабілізатор для телефона/QK-654 Штатив професійний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 414 ₴






