Топ

Фрезер для манікюру та педикюру з насадками портативний фрезер ручка міні манікюрний фрезер
468 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1t16qs79c
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Фрезер для манікюру та педикюру з насадками портативний фрезер ручка міні манікюрний фрезер
Фрезер для манікюру та педикюру Lina Mercedes 2000 Фрезер Beauty nail DM-14/2000
Фрезер Lina Mercedes-2000 – простий і функціональний апарат, за допомогою якого можна доглядати шкіру та нігтьові пластини без допомоги традиційних ріжучих інструментів

Призначений для виконання різних манікюрних процедур та корекції нарощених нігтів
Максимальна швидкість обертів за хвилину – 20000 регулюється круглою ручкою на передній панелі Робоча швидкість, що рекомендується, 10-15 000 об/хв Може працювати у звичайному та реверсному режимах Для запобігання перегріву передбачено запобіжник (вбудований)
Напруга – 220-240 В

Рекомендації з експлуатації фрезера
1 Не вмикайте фрезер та ручку без встановленої фрези
2 Перемикайте напрямок обертання (реверс) тільки при нерухомій фрезі
3 Максимальна швидкість обертання визначається розміром і вагою насадки Чим важче насадка, тим нижче має бути швидкість обертання
4 Тримайте апарат у чистоті Намагайтеся видаляти пил та інші дрібні частинки наприкінці кожного робочого дня
5 Тривалість роботи має становити не більше 4-5 хвилин, після чого слід дати техніці 5-7 хвилин на відпочинок

Характеристики:
-
Потужність 10Вт
-
швидкість обертання 20 000 оборотів,
-
на корпусі розташований практичний регулятор швидкостей,
-
функція реверсу,
-
спокійна робота машинки без вібрації,
-
в апарат вбудований запобіжник від перегріву
напруга 220-240 В, частота 50 герц

Комплектація:
-
блок живлення,
-
двигун-ручка,
-
підставка для ручки,
-
фрези: 6 штук з алмазним напиленням для видалення кутикули, мозолів та грубих частин шкіри, для обробки краю нігтьової пластини, шліфування, корекції нарощених нігтів, чищення під нігтями





- Нова пошта
- Точка видачі Rozetka
- УкрПошта
- Передплата на картку!
- Наложений платіж!
- безпечна покупка (ПромОплата)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lina |
| Країна виробник | Китай |
| Вид товару | Фрезер для манікюру/педикюру |
| Вид апарату | Манікюрний |
| Потужність | 10 Вт |
| Максимальна швидкість обертання | 20000 об/хв |
| Кількість насадок | 6 шт. |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Особливості | Реверс |
| Вага | 0.59 кг |
| Колір | Сірий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 468 ₴









