-50%

Маленька переносна електроплита DOMOTEC MS-5811 | Електроплита побутова IN-673 електрична компактна
1 038 ₴
519 ₴
- В наявності
- Код: 4ly947zg9
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електроплита для дачі DOMOTEC MS-5811 / Міні електроплита / PJ-692 Комфорка електрична
Працездатність електроплити Domotec MS-5811 1500W регулюється за допомогою механічного перемикача Має одну конфорку зі спіральним нагрівальним елементом
Ніжки не ковзають поверхнею – вони прогумовані, завдяки чому ви з комфортом зможете експлуатувати цей прилад
У приладу зручне, інтуїтивно зрозуміле керування Приємний, стильний дизайн
Характеристики електроплити:
- Компактна, не займе багато місця;
- Надійне покриття, зручне для чищення;
- Потужний спіральний нагрівальний елемент;
- Зручний перемикач з 5-ма температурними режимами;
- Потужність конфорки: 1500 Вт;
- Діаметр нагрівальної платформи: 155 мм;
- Кількість конфорок: 1;
- Регульований термостат;
- Світлова індикація роботи;
- Прогумовані ніжки;
- Покриття робочої поверхні: емаль;
- Управління: механічне;
- Кількість режимів: 5;
- Харчування: 220V;
- Діаметр конфорки: 155 мм;
- Вага: 1 2 кг;
- Розмір коробки: 215 x 215 x 60 мм
Комплектація:
- Електропліта





Умови доставки
- Нова пошта
- УкрПошта
- Точка видачі Rozetka
Умови оплати
- Оплата на розрахунковий рахунок!
- безпечна покупка (ПромОплата, Олх доставка)
- Передплата на картку!
- Наложений платіж!
У НАС КУПУВАТИ ВИГІДНО:
- Багато задоволених клієнтів!
- Всі види доставки та оплати!
- Величезний вибір товарів імпортованих напряму з Китаю!
- Свої фото і відео товарів!
- Замовлення до 17:00 відправляються в цей же день!
- Продаж товару точно по кольору! Ви отримуєте товар, який на фото!
- Актуальна наявність товару
- Смс інформування про відправку вашого замовлення! Ви отримаєте СМС з ТТН вашого замовлення!
Як ми працюємо

Оформлення замовлення
Ви натискаєте купити або дзвоніть по телефону та залишаєте заявку.

Підтвердження замовлення
Менеджер звязується з Вами для уточнення способу оплати та доставки.

Доставка
Ми швидко надсилаємо Вашу посилку.

Отримання товару
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Виробник | Domotec |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Товар | Маленька електроплита переносна DOMOTEC MS-5811 , Електроплита побутова IN-673 електрична компактна |
| Ширина | 215 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 519 ₴









