
Пилосос Magio MG-894, Надійний пилосос для квартири, Потужний пилосос з колбою FS-990 для прибирання
6 410 ₴
3 205 ₴
- В наявності
- Код: 2zu4p2fd51
Швейна машинка ручна NU-824 Handy Stitch
Дивний винахід – Handy Stitch Ця машинка ідеальна в подорож, на дачі або в домашньому господарстві, настільки вона проста і легка у використанні За допомогою неї Ви зможете підшити, брюки, пришити латочку, вкоротити штори, зшити покривало, зробити малюнок вишивкою на тканини і багато іншого
Ця покупка виявиться корисною і необхідною як для великих любителів шиття, так і для тих, хто шиє остільки оскільки
Для тих, хто рідко користується швейною машинкою, ця річ стане розумною і практичною покупкою До чого купувати дорогу і громіздку річ, яка буде займати місце і припадати пилом? Швейна міні-машинка дозволить Вам з тим же успіхом прострочити пару рядків А потім Ви просто заберете її в шафу або комод Вона не займає багато місця
Портативна швейна машинка – краще, що може виявитися в сумочці дами, коли раптово обірвався поділ спідниці Якісно виконує до 70% з всіляких швейних операцій (виключаючи зшивання великих обсягів тканини і складні операції)
Працює з будь-якою тканиною – від м’якого трикотажу до кількох шарів джинсової тканини Виправте з її допомогою шви, підшийте одяг і слід регулювати довжину штор, не знімаючи їх з вікон Чи не замінна в подорож, в відрядженнях, на дачі
Швейна міні-машинка може служити прекрасним і оригінальним подарунком У комплект до неї йде котушка ниток, запасна шпулька, нитко-вдеватель За такий подарунок Вам довго будуть говорити спасибі
Характеристики:
- Живлення від 4 елементів АА-типу
- Вага-350 р
У комплект входить:
- Портативна швейна машинка
- 3 шпулі з нитками
- 2 голки
- Нитко-вдеватель
- Монтажний шків





Умови доставки
- Точка видачі Rozetka
- УкрПошта
- Нова пошта
Умови оплати
- Оплата на розрахунковий рахунок!
- Наложений платіж!
- безпечна покупка (ПромОплата, Олх доставка)
- Передплата на картку!
- Свої фото і відео товарів!
- Продаж товару точно по кольору! Ви отримуєте товар, який на фото!
- Багато задоволених клієнтів!
- Смс інформування про відправку вашого замовлення! Ви отримаєте СМС з ТТН вашого замовлення!
- Всі види доставки та оплати!
- Замовлення до 17:00 відправляються в цей же день!
- Актуальна наявність товару
- Величезний вибір товарів імпортованих напряму з Китаю!

Ви натискаєте купити або дзвоніть по телефону та залишаєте заявку.



Отримання товару
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 200 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Виробник | Magio |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм пилозбірника | 2.5 л л |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Циклонний фільтр |
| Товар | Пилосос Magio MG-894, Надійний пилосос для квартири, Потужний пилосос із колбою FS-990 для прибирання |
- Ціна: 3 205 ₴


