Топ
-15%

Полуторний надувний матрац Intex 137/191/25 см з подушками та насосом для будинку сну плавання кемпінгу якісний оригінал
1 350 ₴
1 150 ₴
- В наявності
- Код: 137/191/25
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей багатофункціональний та портативний надувний виріб – є чудовим рішенням для цього! Вони легкі, компактні та зручні для перевезення, ідеальні для дому та відпочинку на природі. Завдяки анатомічній формі та ефекту повітряної подушки, вони забезпечують неперевершений комфорт.
Розмір 137/191/25 см . Полуторний з насосом та 2 подушками

Чудово підходять для розміщення гостей або кемпінгу, ці меблі можна використовувати як вдома, так і на відкритому повітрі - біля басейну, у дворі чи альтанці. Практичний та доступний вибір для якісного сну де завгодно. З нашими надувними меблями ви завжди почуватиметеся як вдома, де б ви не були.

Можливості використання на воді! Водостійкість гарантована!Завдяки водонепроникним характеристикам, цей надувний виріб відмінно підходить для застосування на воді. Він ідеально відповідає потребам розваг на пляжі або басейні, забезпечуючи 100% відпочинок.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | полуторний |
| Колір | Синій |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Механічний ручний |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1900 мм |
| Ширина | 1370 мм |
| Висота | 250 мм |
| Вага | 10 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Комплектація | |
| Надувна подушка | 2 шт. |
| Подушка-підголівник | Ні |
| Керівництво по експлуатації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴







