Топ

Боксерські бинти Leone Thailand для рук боксу кікбоксингу мма єдиноборств червоні 3,5м
580 ₴
- В наявності
- Код: 500110
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бінти боксерські Leone Thailand для рук боксу кікбоксингу мм єдиноборств кольорові 3,5 м
Бинти боксерські відмінно сидять на руці, запобігають травмам зап'ястя, кулаку і пальцям.
Бінти фіксують суглоби пальців однією лінію, тим самим надаючи додаткову силу удару. Завдяки натуральній бавовні бинти намотуються легко і швидко, що дозволяє швидше приступити до тренувань.
Особливості:
• Еластичні
• Матеріал: бавовна/фібра
• Дихаюча структура бавовни пропускає повітря до шкіри та зменшує потовиділення всередині боксерських рукавичок.
• Надійна фіксація на липучці
• Петля для великого пальця
• Максимальний захист рук та підтримка зап'ястя.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leone |
| Тип | Еластичні бинти |
| Матеріал | Бавовна/нейлон |
| Довжина | 350 см |
| Ширина | 5 см |
| Особливості | Петля для великого пальця, Застібка липучка |
| Колір | Різні кольори |
| Користувацькі характеристики | |
| <delivery | Да |
| довжина бинта | 3,5 м |
| ширина бинта | 5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580 ₴










