Топ
-50%

Домашня портативна швейна машинка пластик побутова міні-швейна машинка пластик
1 098 ₴
549 ₴
- В наявності
- Код: s1u3l635
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Домашня портативна швейна машинка пластик побутова міні-швейна машинка пластик
За допомогою міні швейної машини Ви без проблем зможете акуратно заштопати будь-яку річ і навіть що-небудь пошити Перевагою міні швейної машинки є саме її розмір Швейна машина на вигляд більше схожа на дитячу швейну машинку, але, проте, вона максимально функціональна і, до того ж, дуже легка, займає вона мінімум місця

Ви навіть зможете взяти її з собою в подорож, оскільки живиться вона як від мережі, так і від звичайних батарейок У комплект до швейної машини входить повноцінна педаль, а також запасні голки і котушки
Користуватися міні швейною машинкою навіть простіше, ніж повноцінною великою Ви, без особливих зусиль зможете перевернути і поставити її зручніше, щоб точно контролювати процесшиття, що протікає Міні швейна машинка стане відмінним подарунком, особливо для людей, чиєхоббі шиття, а також для швачки-початківця

Характеристики:
-
Матеріал: пластик, метал, електронні компоненти
-
Кількість швейних операцій 1
-
Тип електромеханічний
-
Виконані рядки: пряма, максимальнадовжина стібка 2 5 мм
-
Варіант виконання петлі: автомат
-
Максимальна ширина стібка 3 мм
-
Два швидкісні режими
-
Кількість петель 1
-
Тип човника Вертикальний (ротаційний)
-
Шиття подвійної голкою
-
Регулятор притискання лапки
-
Ніж для обрізання тканини
-
Автоматична перемотування нитки
-
Функція пошиття рукавів
-
Вбудоване підсвічування
-
Можливість керування кнопками або педаллю для початку роботи
-
Живлення від мережі DC6Вт 800mA або 4-х AA батарейок
-
Лапки в комплекті
-
Розміри: 17 х 10 х 19 см
-
Час безперервної роботи: без обмежень

Комплектація:
-
Швейна машина
-
Педаль
-
Запасні голки – 2 шт
-
Продавець для нитки
-
4 котушки
-
Інструкція
-
Коробка





- Нова пошта
- Точка видачі Rozetka
- УкрПошта
- Наложений платіж!
- безпечна покупка (ПромОплата)
- Передплата на картку!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Тип швейної машини | Електромеханічна |
| Формування петлі | Автоматичне |
| Кількість петель | 30 |
| Вишивальний блок | Ні |
| Споживана потужність | 4.8 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Товар | Швейна машинка від 3 років Digital FHSM-201, Швейна машинка пластик, Побутова HU-515 швейна машинка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 549 ₴









