Топ

Електропростирадло покривало грілка 150х180см тепле простирадло електричне простирадло з нагріванням
720 ₴
- Немає в наявності
- Код: ws72687
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Електропростирадло покривало грілка 150х180см тепле простирадло електричне простирадло з нагріванням
Електропростирадло (інші назви: зігріваюче простирадло, електроматрац, простирадло з підігрівом) ― це велика електрогрілка, яка займає всю площу вашого ліжка Стелиться під простирадло і обігріває всю постіль м’яким та комфортним теплом Є перемикач дворежимний (40Вт та 80Вт), який має світловий індикатор Увімкніть електропростирадло на другий режим (режим прогріву 45-50 градусів) за 15 хвилин до сну, ви прогрієте всю ліжко і ковдру, а потім, лягаючи в ліжко, перейдіть на перший режим (режим сну 40-45 градусів)

Важить 750г Зовнішнє покриття простирадла, що зігріває, виготовлено зі стовідсоткових натуральних тканин різних кольорів, зі зворотного боку виріб покритий термостійким полотном, яке утримує тепло всередині Тепло розподіляється рівномірно по всій площі електроковдри, зігріваючи рівномірно по всій поверхні, а не окремими ділянками У режимі сну температурний режим складає: градусів +35+40 град У режимі прогріву температура сягає: +45…+55 град Потужність, яку споживає електроковдра – складає від 40 Вт до 80 Вт залежно від режиму обраної температури, у грошовому еквіваленті – це становить приблизно одна – дві копійки на годину, відповідно десять копійок за добу або 3 грн за місяць, якщо ви будете використовувати електроматрац практично щоночі

-
Перемикач: Дворежимний(2-х);
-
Температура та потужність: 1 режим: від +35 до +40 С, 40Вт;
-
Температура та потужність: 2 режими: від + 45 до +55 С, 80Вт;
-
Напруга: 220 В;
-
Довжина зовнішнього дроту: 1,5 м п ;
-
Матеріал верхнього шару: кольорова байка (поліамід); Матеріал нижнього шару: однотонна байка (поліамід);
-
Колір: колір різний

Купивши електропростирадло, Ви нарешті збережете свій час, а найголовніше свої нерви та здоров’я ― забудьте про безсонні ночі та ревматичні болі і тепер Ваш відпочинок по-справжньому буде комфортним і корисним для здоров’я!





- Нова пошта
- Точка видачі Rozetka
- УкрПошта
- Передплата на картку!
- Наложений платіж!
- безпечна покупка (ПромОплата)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Максимальна температура нагріву | 55 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 35 град. |
| Розмір | Двоспальний |
| Довжина | 170 см |
| Ширина | 150 см |
| Машинне прання | Ні |
| Функція автовідключення | Ні |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 80 Вт |
| Довжина шнура | 1.5 м |
| Колір | Сірий |
| Тип | Електричні простирадла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція автовимкнення | Ні |
| Товар | Покривало грілка Electric Blanket 150х180 см, тепле простирадло електричне, простирадло PZ-238 з нагріванням |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴







