
Електроплита для дачі Domotec MS-5822 Переносна настільна електроплита Електроплита YP-112 для дачі
1 314 ₴
657 ₴
- В наявності
- Код: d28e223k
Плита двокомфоркова Domotec MS-5822, Електроплита подвійна, IP-851 Електроплита 1000w
Не у кожного є можливість та необхідність встановлення повноцінної плити Для економії місця, електроенергії та бюджету можна придбати невелику плиту без духовки Така плита стане чудовим рішенням для літнього дачного будинку За допомогою такого компактного кухонного приладу, як Domotec MS-5822, ви зможете легко приготувати собі їжу на поточний день Плиту Domotec MS-5822 можна легко транспортувати в будь-яке відповідне місце, адже її працездатність залежить виключно від наявності мережі електроживлення Плита має одну конфорку, зі спіральним нагрівальним елементом Регулювати працездатність плити можна за допомогою механічного перемикача
Емалеве біле покриття плити Domotec MS-5822 додає їй привабливості в очах тих користувачів, які віддають перевагу класичному оформленню побутових приладів
Характеристики:
- Потужність конфорки: 1000 Вт*2 шт;
- Діаметр нагрівальної платформи: 155 мм;
- Регульований термостат на кожну конфорку;
- Світлова індикація роботи;
- Прогумовані ніжки;
- Покриття робочої поверхні: емаль;
- Управління: механічне;
- Надійне покриття, зручне для чищення;
- Кількість режимів: 5;
- Харчування: 220V;
Комплектація:
- Електропліта Domotec MS-5822;
- Інструкція;
- Упаковка





Умови доставки
- Нова пошта
- УкрПошта
- Точка видачі Rozetka
Умови оплати
- Оплата на розрахунковий рахунок!
- Наложений платіж!
- безпечна покупка (ПромОплата, Олх доставка)
- Передплата на картку!
- Величезний вибір товарів імпортованих напряму з Китаю!
- Смс інформування про відправку вашого замовлення! Ви отримаєте СМС з ТТН вашого замовлення!
- Актуальна наявність товару
- Свої фото і відео товарів!
- Продаж товару точно по кольору! Ви отримуєте товар, який на фото!
- Багато задоволених клієнтів!
- Замовлення до 17:00 відправляються в цей же день!
- Всі види доставки та оплати!

Ви натискаєте купити або дзвоніть по телефону та залишаєте заявку.



Отримання товару
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Виробник | Domotec |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Товар | Електроплита для дачі Domotec MS-5822 , Переносна настільна електроплита , Електроплита YP-112 для дачі |
| Ширина | 215 мм |
- Ціна: 657 ₴









