Топ

Універсальний еспандер із ручками для фітнесу V`Noks type X-hard 12 мм відпрацювання ударів еспандер лижника.
852 ₴
- В наявності
- Код: 60031
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальний еспандер із ручками для фітнесу V`Noks type X-hard 12 мм відпрацювання ударів еспандер лижника.
Еспандер V`NOKS використовують для відпрацювання сили удару у русі.
Тренуватися зі снарядом дуже просто, зовсім не переймаючись кистями рук – вони будуть у повній безпеці. Він легко замінить гантелі у ваших тренуваннях. При регулярній роботі з ним, вже за кілька тижнів, руки набудуть гарної форми. Підходить для жінок та чоловіків.
Сила зусилля – середня. Підходить для витривалих спортсменів, які регулярно тренуються. Допоможе без особливих зусиль мати відмінну фізичну форму. Якщо вам не вдається потрапити до тренажерного залу, за допомогою еспандера ви самі оберете місце, інтенсивність та час тренування.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | V'Noks |
| Тип | Еспандер лижника/боксера |
| Тип навантаження | Розтягнення |
| Конструкція | Трубчаста |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 500 см |
| Ширина | 1.2 см |
| Стан | Новий |
| Діаметр | 12 мм |
| Форма | Кругла |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір | X-hard |
| <delivery | Да |
| довжина джгута | 5 м |
| у комплекті | еспандер, кріплення універсальне |
| матеріал джгута | багатожильний гумовий джгут в щільному нейлоні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 852 ₴





