Топ

Кругла маківара V`Noks для відпрацювання ударів руками ногами пряма з ручками для боксу кікбоксу мма і муай тай
1 435 ₴
- В наявності
- Код: 60030
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маківара кругла V`Noks для відпрацювання ударів руками ногами пряма з ручками для боксу кікбоксу мма та муай тай.
Удари можна відпрацьовувати без обмеження радіусу атаки руками, ліктями, колінами.
Тришаровий наповнювач із удароміцної піни та гелю рівномірно по всій площі розподіляє та знижує силу удару;
Впроваджено спеціальну систему Air pocket – технологію "повітряних ям":
удар гаситься не тільки за рахунок багатошарового наповнювача, але й за рахунок вакууму;
Площа робочої зони – 40*40*13 см;
Дві ручки, що фіксують, дозволяють використовувати інвентар різними типами хвата;
Міцне верхнє покриття із спеціально розробленого інженерами компанії V'Noks (Вінокс), PVC матеріалу, здатного витримувати великі навантаження та зберігати свій первісний вигляд;
Спеціальні вставки запобігають ковзанню по руці, забезпечуючи зручність та безпеку;
Надлегка вага снаряда, що дозволяє добре абсорбувати удари;
Ударна поверхня маківари відзначена логотипом V'Noks (Вінокс).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | V'Noks |
| Тип | Маківара |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Форма | Пряма |
| Довжина | 40 см |
| Ширина | 40 см |
| Товщина | 13 см |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір | 40cm x 40cm x 13cm |
| фіксація | дві посилені ручки, які дозволяють утримувати маківару різними типами хвата |
| <delivery | Да |
| наповнення маківари | сучасний з-х шаровий пінно-гелевий наповнювач |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 435 ₴








