Топ

Тай-пади Пади лапа V`Noks 1 шт гнуті для відпрацювання ударів ногами руками тайський бокс велика ручна
993 ₴
- В наявності
- Код: 40236
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пади Тай-пади лапа V`Noks 1 шт гнуті для відпрацювання ударів ногами руками тайський бокс велика ручна
Допомагає відточувати ударну техніку, вдосконалити швидкість ударів під час роботи в парі.
Пади V'Noks (Вінокс) виготовляються із спеціально розробленого інженерами компанії V'Noks (Вінокс) PVC матеріалу для довгострокових та інтенсивних навантажень. Як внутрішній матеріал використовується сучасний з-х шаровий піно-гелевий наповнювач.

Дозволяють відпрацьовувати удари руками, ногами, колінами, ліктями без обмежень у радіусі атаки;
Стабільно фіксуються на руці та в області зап'ястя;
Забезпечують надійний захист рук тренера, не сковують свободу рухів;
Надлегка вага снаряда, що дозволяє добре абсорбувати удари;
Поглинають навіть найінтенсивніші забиті місця;
Доповнені антиковзкими вставками;
Ударна поверхня трохи вигнута для зручності роботи.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | V'Noks |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Лапа |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Форма | Гнута |
| Ширина | 19 см |
| Товщина | 9 см |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір | 39 см x 19 см x 9 см |
| фіксація | потрійна фіксація складається з ручки та двох зворотних липучок |
| <delivery | Да |
| наповнення пед | сучасний з-х шаровий пінно-гелевий наповнювач |
Інформація для замовлення
- Ціна: 993 ₴







