Топ

Маківара гнута RDX Kick Gel велика для відпрацювання ударів ногами і руками з ручками
5 111 ₴
- В наявності
- Код: 11015
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маківара RDX Kick Gel гнута велика для відпрацювання ударів ногами та руками з ручками.
Тренери та спортсмени повинні використовувати найкраще екіпірування. Компанія RDX створила серію PRO, щоб підвищити ефективність тренувань та збільшення ударної сили, техніки та швидкості спортсменів.
Внутрішнє надміцне набивання (як набивка використовується багатошаровий вкладиш із супер легкої піни високої щільності з повітряними каналами та інтегрованим с-х шаровим 'IMT' гелем, плюс додатковий гелевий шар в ударній зоні для кращої абсорбції удару), яка поглинає удари, залишаючись досить зручною для відпрацювання техніки.
Три ручки на звороті дозволяють тримати подушку різним хватом, додаткова ручка зверху
Чорний канал перфорований для комфорту, а також щоб виключити ковзання маківари.
Три-панельна вигнута конструкція, яка дозволяє ще краще приймати удари.
Посилені ручки
Лого на ударній частині Маківари RDX Kick Gel, лого на бічних частинах.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RDX |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Маківара |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Форма | Гнута |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 36 см |
| Товщина | 13 см |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір | 60cm x 36cm x 13cm |
| фіксація | три посилені ручки на звороті дозволяють тримати подушку різним хватом, додаткова ручка зверху. |
| <delivery | Да |
| наповнення маківари | інтегрований з-х шаровий 'IMT' гель плюс додатковий гелевий шар в ударній зоні. легка піна високої густини з повітряними каналами. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 111 ₴








