
Машинка для стрижки волосся домашня GEMEI GM-1005 Машинка для стрижки чоловіча | Електромашинка SB-952 для волосся
476 ₴
- Немає в наявності
- Код: r27g5c4r9v
Машинка для Cтрижка LI-522 GEMEI GM-1005
Машинка для стрижки Gemei GM-1005 оснащена чотирма насадками, які дозволять створювати стрижки різної довжини Цей функціональний прилад буде корисний як перукарю-професіоналу, так і тим, хто вважає за краще стригтися вдома, не звертаючись до салонів Завдяки зручності у використанні машинка для стрижки волосся стане просто незамінною у повсякденному житті А ваші улюблені чоловіки завжди матимуть доглянутий вигляд Ця машинка для стрижки волосся має надійні леза із нержавіючої сталі Корпус виглядає привабливо та зручно розміщується в руці
Машинка працює від мережі, тому користуватися нею не важко Комплект насадок дає можливість виконувати найрізноманітніші стрижки Для того, щоб зберегти функціональність та надійність даного інструменту в початковому стані, рекомендується застосовувати масло для змащення машинки
Серед додаткових аксесуарів – ножиці, гребінець та щітка для чищення машинки
Характеристики:
- Тип: машинка для стрижки;
- Матеріал: пластик;
- Леза: нержавіюча сталь;
- Тип живлення: від мережі;
- Потужність: 15 Вт;
- Кількість насадок: 4 (3 мм, 4 мм, 5 мм, 6 мм);
- Колір: червоний
Комплектація:
- Машинка для стрижки;
- Насадки;
- Щітка;
- Упаковка





Умови доставки
- Точка видачі Rozetka
- УкрПошта
- Нова пошта
Умови оплати
- Оплата на розрахунковий рахунок!
- Передплата на картку!
- Наложений платіж!
- безпечна покупка (ПромОплата, Олх доставка)
- Актуальна наявність товару
- Продаж товару точно по кольору! Ви отримуєте товар, який на фото!
- Всі види доставки та оплати!
- Багато задоволених клієнтів!
- Свої фото і відео товарів!
- Величезний вибір товарів імпортованих напряму з Китаю!
- Замовлення до 17:00 відправляються в цей же день!
- Смс інформування про відправку вашого замовлення! Ви отримаєте СМС з ТТН вашого замовлення!

Ви натискаєте купити або дзвоніть по телефону та залишаєте заявку.



Отримання товару
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Gemei |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Кількість насадок | 4 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Червоний |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Максимальна довжина стриження | 12 мм |
| Мінімальна довжина стриження | 3 мм |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Машинка для стриження волосся домашня GEMEI GM-1005 , Машинка для стриження чоловіча , Електромашинка SB-952 для волосся |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
- Ціна: 476 ₴









