Топ

Професійний фен для волосся VGR V-452 потужністю 2000-2400 Вт з охолодженням та захистом від перегріву
918 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2o469r8
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Професійний фен для волосся VGR V-452 потужністю 2000-2400 Вт з охолодженням та захистом від перегріву
Фен VGR V-452 – це ідеальний фен, який зробить Ваше волосся ще більш шовковистим, доглянутим Дана модель має високу потужність, тому укладання з його допомогою має бути швидким і легким


Корпус фена виготовлений з якісного термостійкого пластику
При цьому є можливість регулювання трьох температурних режимів та двох швидкостей повітряного потоку, що дозволяє підбирати необхідні режими роботи під кожне укладання та тип волосся
Фен у такий спосіб дбає про них і не дає пересушити
73536264_w1280_h1280_cid3863792_pid2279381076-cc672ed9.jpg?fresh=1" style="width:1280px;height:1280px">
Характеристики:
-
Бренд: VGR;
-
Модель: V-452;
-
Колір: синій та фіолетовий градієнт;
-
Потужність: 2000-2400 Вт;
-
Вхід: AC 220-240V 50/60Hz;
-
Кількість швидкостей: 2;
-
Кількість температурних режимів: 3;
-
Обертів/хвилину: 20 000;
-
Джерело живлення: електрична штепсельна вилка європейського стандарту;
-
Довжина кабелю: 2,5 м;
-
Холодне повітря: Так;
-
Пітелька для підвішування: Так;
-
Двигун: AC;
-
Захист від перегріву: Так;
-
Матеріал виробу: пластик (ABS/PC);
-
Розмір блоку: 28 х 20,5 х 9 см;
-
Вага виробу: 766 р


Комплектація:
-
Фен VGR V-452;
-
Насадка-концентратор (2 штуки);
-
Інструкція (англійською мовою);
-
Фірмова коробка





- Нова пошта
- УкрПошта
- Точка видачі Rozetka
- Передплата на картку!
- безпечна покупка (ПромОплата)
- Наложений платіж!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Тип | Фен |
| Потужність фена | 2400 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Холодний обдув | Так |
| Режим Турбо | Так |
| Турмалінове покриття | Ні |
| Функція іонізації | Так |
| Колір корпусу | Блакитний |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Концентратор | Так |
| Складна ручка | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2.5 м |
| Петелька для підвішування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 205 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Холодне обдування | Так |
| Захист від перегрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 918 ₴









