Топ

Професійний фен потужний для сушіння укладання волосся 2400 Вт режим Turbo VGR V-450
967 ₴
- Немає в наявності
- Код: d825pi5u1
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Професійний фен потужний для сушіння укладання волосся 2400 Вт режим Turbo VGR V-450
Фен для волосся VGR V-450 – це стильний і професійний фен, який гарантує гладкість, блиск і рівність волосся З його допомогою ви зможете заощадити час вранці або ввечері, завдяки двом швидкостям та трьом ступеням нагріву

VGR V-450 має високу потужність, забезпечуючи швидке та легке укладання, при цьому корпус фена виготовлений з якісного термостійкого пластику Завдяки трьом температурним режимам та двом швидкостям повітряного потоку, фен можна використовувати на різних типах волосся, не пересушуючи його
VGR V-450 піклується про здоров’я вашого волосся та гарантує бездоганний результат

Характеристики:
-
Бренд: VGR
-
Модель: V-450
-
Колір: Чорний
- >Потужність: 2000-2400 Вт
-
Вхід: AC 220-240V 50/60Hz
-
Подача повітря: 16 л/сек
-
Кількість швидкостей: 2
-
Кількість температурних режимів: 3
-
Функції: гаряче/холодне повітря
-
Джерело живлення: електрична штепсельна вилка європейського стандарту
-
Режим Turbo: Так (при натисканні та утримуванні кнопки піднімає температуру повітря на кілька градусів незалежно від того, на якому температурному режимі працює в даний момент)
-
Пітелька для підвішування: Так
-
Тип двигуна: AC
-
Захист від перегріву: Так
-
Матеріал виробу: пластик (ABS/PC)
-
Довжина кабелю електроживлення: 2 м
-
Розмір: 10х22 2х27 см
-
Вага: 873 г

Комплектація:
-
Фен VGR V-450
-
Насадка-концентратор
-
Насадка-гребінець для укладання
-
Інструкція (англійською мовою)
-
Фірмова коробка





- УкрПошта
- Нова пошта
- Точка видачі Rozetka
- Наложений платіж!
- Передплата на картку!
- безпечна покупка (ПромОплата)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Тип | Фен |
| Потужність фена | 2400 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Холодний обдув | Так |
| Режим Турбо | Так |
| Турмалінове покриття | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Концентратор | Так |
| Дифузор | Ні |
| Складна ручка | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Петелька для підвішування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Вага | 1 кг |
| Довжина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Холодне обдування | Так |
| Захист від перегрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 967 ₴









