
Підстригальна машина VGR V-097 | Тример бездротової | DH-718 Бездротова електробритва
596 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4572n9e1fa
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підстригальна машина VGR V-097 | Тример бездротової | DH-718 Бездротова електробритва


Умови доставки
- Точка видачі Rozetka
- Нова пошта
- УкрПошта
Умови оплати
- Наложений платіж!
- безпечна покупка (ПромОплата, Олх доставка)
- Передплата на картку!
- Оплата на розрахунковий рахунок!
У НАС КУПУВАТИ ВИГІДНО:
- Багато задоволених клієнтів!
- Величезний вибір товарів імпортованих напряму з Китаю!
- Замовлення до 17:00 відправляються в цей же день!
- Смс інформування про відправку вашого замовлення! Ви отримаєте СМС з ТТН вашого замовлення!
- Свої фото і відео товарів!
- Всі види доставки та оплати!
- Продаж товару точно по кольору! Ви отримуєте товар, який на фото!
- Актуальна наявність товару
Як ми працюємо

Оформлення замовлення
Ви натискаєте купити або дзвоніть по телефону та залишаєте заявку.

Підтвердження замовлення
Менеджер звязується з Вами для уточнення способу оплати та доставки.

Доставка
Ми швидко надсилаємо Вашу посилку.

Отримання товару
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | VGR |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина стриження | 7 мм |
| Материал лезвий | Неіржавка сталь |
| Мінімальна довжина стриження | 1 мм |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип прибора | Набір для стриження |
| Товар | Підстригальна машинка VGR V-097 , Тример бездротовий , DH-718 Бездротова електробритва |
| Колір корпусу | Золотистий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 596 ₴









