Топ
-19%

Шведська стінка Універсал стійка з переставним турником брусами та лавкою багатофункціональна для дому спорткомплекс
13 000 ₴
10 500 ₴
- В наявності
- Код: Комплекс пересувной
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Шведська стінка для дітей та дорослих спортивна від виробника комплекс підлогова металева дитяча до 120 кг
Комплекс не вимагає кріплення до стіни, підлоги або стелі. Для розміщення спортивного комплексу потрібно зовсім небагато місця – 1,1 кв.м.
Шведська стінка виготовляється на замовлення, термін виготовлення уточнюйте, передоплата 20% від суми замовлення
Безкоштовна доставка Новою поштою по Україні на вантажне відділення, адресна доставка 100 грн

За допомогою тренажеру "Універсал" можна виконувати вправи для всіх груп м'язів і підтримувати свою фізичну форму в будь-яку пору року. "Універсал" дійсно універсальний: це модель для всієї родини. З його допомогою ви можете долучити до спорту дітей, особливо якщо самі подаватимете їм приклад регулярних занять на тренажері. Заняття на тренажері сприяють розвитку сили, рівноваги та спритності у тих, хто займається.

Стійка снаряда виконана з труби посиленого перерізу 50*40 мм, що запобігає прогину, і має підвищену жорсткість. Шведські сходи мають 8 металевих перекладин із пластиковим покриттям, укомплектовані знімним турником і знімними брусами, які можуть використовуватися для вправ на прокачування преса, а в перевернутому положенні служать підставкою під штангу. Також стійка має знімну лаву, яку можна встановлювати в похилому та горизонтальному положенні.

Особливості тренажера:
посилена конструкція профілів;
не вимагає кріплення до стіни, підлоги-стелі;
дозволяє міняти місце встановлення у процесі експлуатації.
Шведська стінка розрахована на навантаження до 120 кг, що дозволяє займатися на ній як дітям, так і дорослим.

Технічні характеристики:
- висота шведських сходів: 2300 мм;
- ширина шведських сходів: 660 мм;
- висота до турніку: 2250 мм;
- ширина турника: 1150 мм;
- Ширина брусів: 560 мм;
- "виліт" брусів: 620 мм;
- "виліт" лави преса: 1390 мм;
- Габаритні розміри опорного елемента:
- ширина: 1040 мм;
- Глибина: 1010 мм.
Вага: не більше 45 кг.
Займана площа: 1,1 м2.
Максимальна вага користувача: 120 кг.
Максимальна вага штанги: 90 кг.

Шведські сходи мають 8 металевих перекладин із пластиковим покриттям.
Укомплектована навісним турником і навісними брусами, які можуть використовуватися для вправ на прокачування преса, а в перевернутому положенні є підставкою під штангу.
Також стійка має знімну лаву, яку можна встановлювати в похилому та горизонтальному положеннях.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Шведська стінка |
| Матеріал | Метал |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Конструкція | Підлогова |
| Додаткова комплектація | Гімнастична лава, Турнік, Бруси |
| Вага | 45 кг |
| Колір | Чорний |
| Тип кріплення | Не вимагає кріплення |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 66 см |
| Висота | 230 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 500 ₴









